(bilgisayarı) sıfırlamak

Kullanım örnekleri

(bilgisayarı) sıfırlamak
hose
icon arrow

hose

Phonetic: "/həʊz/"

Part Of Speech: noun


Definition: A flexible tube conveying water or other fluid.


Definition: A stocking-like garment worn on the legs; pantyhose, women's tights.


Definition: Close-fitting trousers or breeches, reaching to the knee.

icon arrow

hose

Phonetic: "/həʊz/"

Part Of Speech: verb


Definition: To water or spray with a hose.


Definition: To deliver using a hose.


Definition: To provide with hose (garment)


Definition: To attack and kill somebody, usually using a firearm.


Definition: To trick or deceive.


Definition: To break a computer so everything needs to be reinstalled; to wipe all files.


Definition: To cause an unfair disadvantage to a player or team through poor officiating; especially, to cause a player or team to lose the game with an incorrect call.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!