asesinado

Kullanım örnekleri

asesinado
murder victim
icon arrow

murder

Phonetic: "/ˈmɜːdə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: The crime of deliberately killing another person without justification.

Example: The defendant was charged with murder.


Definition: The act of deliberate killing of another person or other being without justification, especially with malice aforethought.

Example: There have been ten unsolved murders this year alone.


Definition: (in jurisdictions which use the felony murder rule) The commission of an act which abets the commission of a crime the commission of which causes the death of a human.


Definition: (used as a predicative noun) Something terrible to endure.

Example: This headache is murder.


Definition: (collective) A group of crows; the collective noun for crows.

icon arrow

murder

Phonetic: "/ˈmɜːdə(ɹ)/"

Part Of Speech: verb


Definition: To deliberately kill (a person or persons) without justification, especially with malice aforethought.

Example: The woman found dead in her kitchen was murdered by her husband.


Definition: To defeat decisively.

Example: Our team is going to murder them.


Definition: To kick someone's ass or chew someone out (used to express one’s anger at somebody).

Example: He's torn my best shirt. When I see him, I'll murder him!


Definition: To botch or mangle.


Definition: To devour, ravish.

Example: I could murder a hamburger right now.

icon arrow

victim

Phonetic: "/ˈvɪktəm/"

Part Of Speech: noun


Definition: One that is harmed—killed, injured, subjected to oppression, deceived, or otherwise adversely affected—by someone or something, especially another person or event, force, or condition; in particular:

Example: the youngest victims of the brutal war


Definition: A living being which is slain and offered as a sacrifice, usually in a religious rite.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!