dışlanmış

Kullanım örnekleri

dışlanmış
outsider
icon arrow

outsider

Phonetic: "/ˌaʊtˈsaɪdəɹ/"

Part Of Speech: noun


Definition: One who is not part of a community or organization.

Example: While the initiated easily understand the symbols, they are wholly inaccessible to outsiders.


Definition: A newcomer with little or no experience in an organization or community.

Example: Seeing the mess professional politicians have made of things is it any wonder the electorate is beginning to prefer outsiders.


Definition: A competitor or contestant who has little chance of winning; a long shot

Example: Johnny was an outsider at this years karate tournament, but he still managed to win second place out of sheer determination.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.