complètement chauve

Kullanım örnekleri

complètement chauve
completely bald
icon arrow

completely

Phonetic: "/kəmˈpliːtli/"

Part Of Speech: adverb


Definition: (manner) In a complete manner

Example: Please completely fill in the box for your answer, using a number 2 pencil.


Definition: (degree) To the fullest extent or degree; totally.

Example: He is completely mad.

icon arrow

bald

Phonetic: "/bɔːld/"

Part Of Speech: noun


Definition: A mountain summit or crest that lacks forest growth despite a warm climate conducive to such, as is found in many places in the Southern Appalachian Mountains.

icon arrow

bald

Phonetic: "/bɔːld/"

Part Of Speech: verb


Definition: To become bald.

icon arrow

bald

Phonetic: "/bɔːld/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Having no hair, fur or feathers.


Definition: (by extension) Denuded of any hair- or fur-like covering.

Example: The bald cypress is a tree that loses its leaves in winter.


Definition: Of tyres: whose surface is worn away.


Definition: (of a statement or account) Unembellished.


Definition: (of a statement) Without evidence or support being provided.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.