civciv çıkarma

Kullanım örnekleri

civciv çıkarma
hatch
icon arrow

hatch

Phonetic: "/hætʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A horizontal door in a floor or ceiling.


Definition: A trapdoor.


Definition: An opening in a wall at window height for the purpose of serving food or other items. A pass through.

Example: The cook passed the dishes through the serving hatch.


Definition: A small door in large mechanical structures and vehicles such as aircraft and spacecraft often provided for access for maintenance.


Definition: An opening through the deck of a ship or submarine


Definition: A gullet.


Definition: A frame or weir in a river, for catching fish.


Definition: A floodgate; a sluice gate.


Definition: A bedstead.


Definition: An opening into, or in search of, a mine.

icon arrow

hatch

Phonetic: "/hætʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To close with a hatch or hatches.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!