34

Kullanım örnekleri

34
thirty four
icon arrow

thirty

Phonetic: "/ˈθɜːti/"

Part Of Speech: noun


Definition: A rack of thirty beers.

icon arrow

thirty

Phonetic: "/ˈθɜːti/"

Part Of Speech: numeral


Definition: The cardinal number occurring after twenty-nine and before thirty-one, represented in Arabic numerals as 30.

icon arrow

four

Phonetic: "/foː/"

Part Of Speech: noun


Definition: The digit or figure 4; an occurrence thereof.


Definition: Anything measuring four units, as length.

Example: Do you have any more fours? I want to make this a little taller.


Definition: A person who is four years old.

Example: I'll take the threes, fours and fives and go to the playground.


Definition: An event in which the batsmen run four times between the wickets or, more often, a batsman hits a ball which bounces on the ground before passing over a boundary, resulting in an award of 4 runs for the batting team. If the ball does not bounce before passing over the boundary, a six is awarded instead.


Definition: A power forward.


Definition: Four-man sweep racing shell, with or without a coxswain.


Definition: A four-pennyworth of spirits.

icon arrow

four

Phonetic: "/foː/"

Part Of Speech: numeral


Definition: A numerical value equal to 4; the number after three and before five; two plus two. This many dots (••••)

Example: There are four seasons: winter, spring, summer and autumn.


Definition: Describing a set or group with four elements.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!